• 170511
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Стол fabbygo SC-092 – Црн

Боја:Црна
Материјал: метал, текстил
Димензии:: 55х75х95 см

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170511 Категории: , Ознаки: ,