• 197714
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo Milano – црн

Димензии: 56x92x47cm
Состав: пластика

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 197714 Категории: ,