• 15
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo Rodondo

Материјал: Бамбус
Димензии: 79x75x85cm

Клуб Цена
5841 ден. 6490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176605 Категории: ,