• 158966
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 181 (Црна)

Димензии:50х70cm
Материјал:Мемориска пена
Боја:црна

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158966 Категории: ,