• 088146
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 172/1

Димензии:45x45cm
Боја:микс

Клуб Цена
314 ден. 349 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088146 Категории: ,