5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаза за бања ICSC 181/1 (Црна)

Димензии:50x50cm
Боја:црна

Клуб Цена
398 ден. 419 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158967 Категории: ,