• 173105
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стаклено ѕвоно Basic 96814 – Големо

ø 13,4 cm
Висина 13,4 cm

Клуб Цена
206 ден. 229 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173105 Категории: ,