• 467
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Скала fabbygo 4

Квалитетен материјал
Со носивост до 150 кг
Лесно склоплива и одлична за сместување

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173896 Категории: , Ознака: