5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сетови чинии Лина 1/18

Сетот вклучува:
6 плитки чинии – 25 cm
6 длабоки чинии – 21 cm
6 чинии за десерт – 19 cm
Материјал: Акропал
Издржливост: 135 °C
Безбедни за употреба во микробранова печка како и во машина за миење садови

Клуб Цена
2080 ден. 2190 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168377 Категории: ,