• гхфгхх
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Самоходна косачка BECKER 46 cm

Моќност : 2200 W
Погон : Самоходна
Волумен на корпа : 55 l
Ширина на косење : 46 cm
Висина на косење : 25-75 mm

Клуб Цена
16366 ден. 18185 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187109 Категории: ,