5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прочистувач на воздух KAI VVC 0007

UV Лампа
Напон:220V
Фреквенција:50Hz
Квадратура за прочистување:30-75 m²

Клуб Цена
16140 ден. 16990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177299 Категории: ,