• 184007
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прочистувач на воздух VK-6080B

Моќност: 30-35 W
Простор на прочистување: 15-18 m²
Капацитет: 150 m³/h
Бучава: 28-49 dB
Брзина на перките (1,2,3)
Филтри: Pre + HEPA + Activated carbon
Индикатор за промена на филтер, тајмер, Wi-Fi функција, AQ индикатор, режим за спиење
Димензии: 215 x 365 mm

Клуб Цена
4614 ден. 4979 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184007 Категории: ,