• 165431

Прочистувач на воздух TEFAL PU 4015 O1

Перформанси за чистење на воздухот: 170 м³ / час
Дополнителни функции: јонизација
Тајмер
Дисплеј
Димензии (ШxВxД): 30 х54 х28.5 цм

12399 ден.

Нема на залиха

SKU: 165431 Категорија: