• 184009
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прочистувач на воздух Grunlüft VK-6089

Капацитет на прочистување до 300m3/h и е наменет за простории до 30m2
Ги елиминира тврдите честици од него како прашината и влакната на милениците, формалдехидот и бензенот од чадот, непријатните мириси, бактериите и PM честиците
Има три брзини на работа + автоматско работење
Smart Timer

Клуб Цена
7764 ден. 8305 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184009 Категории: ,