• 183928
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Преса за коса GRUNDIG HS 7030

Загревање во рок од 30 секунди
LC дисплеј
Функцијата за заклучување
Автоматско исклучување по 60 минути
Индивидуална контрола на температурата

Клуб Цена
2299 ден. 2299 ден.

Нема на залиха

SKU: 183928 Категории: ,