• 175891
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Полирка плафонска Maxpuls MP-DS008

Клуб Цена
9225 ден. 10250 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство