5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Појачувач за струја MaxPuls MP700W PI05

Моќност:700W
Влезна моќност дц12В
излезна моќност АЦ230В

Клуб Цена
3600 ден. 3790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство