• 169748
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пластичен сет за бања 1/5

Практичен сет за бања
Материјал:пластика

Клуб Цена
891 ден. 990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169748 Категории: ,