5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пиштол за фарбање Max Puls MP-ESG60

Напон:220-240V/50Hz
Моќност:600W
Проток:1000ml/min
Густина:60DINs
Дизна:2.5mm
Резервоар:900ml

Клуб Цена
2565 ден. 2700 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182582 Категории: ,