• 178096
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Перница Нина 50x50cm

Димензии:50x50cm

Клуб Цена
140 ден. 155 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178096 Категории: ,