• 56
  • 66
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Перница Memory fabbygo – Ултрасоник

Прилагодување на вашата форма
Мека површина
Memory перница
Димензии:45x65cm
100% Полиестер

Клуб Цена
584 ден. 649 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176743 Категории: , Ознака: