• 185592
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пепељара Колон Inox 1 – 20cm

Материјал:Inox

Клуб Цена
719 ден. 799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185592 Категории: , Ознака: