5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла Severin 3256 2400W

Моќност: 2400 W
Капацитет на садот за вода: 190 мл
Променлива пареа до 30 g / min.
Вертикална пареа до 85 g / min.
Спреј функција
Систем за само чистење
Отстранлив транспарентен резервоарот за вода
Плоча од нерѓосувачки челик
Термостат
Пилот светло
Индикатор за нивото на вода

Клуб Цена
1416 ден. 1490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 025941 Категории: ,