23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла Fuego KS-259

Моќност:2600W
Регулатор за температура и пареа
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода:450ml
Спреј функција
Anti-drip функција
Систем против бигор

Клуб Цена
999 ден. 1299 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169543 Категории: , Ознака: