• 953483_middle
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла на пареа gorenje SIH2800TQC

Моќност на грејачот: 2.800 W
Аналогно
Индикатор на температура
Систем против создавање на бигор
Систем против прокапување
Функција самочистење

Клуб Цена
2712 ден. 3190 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177050 Категории: ,