• 198187

Пегла PHILIPS GC2142/40

Моќност:2000W
Регулирачка пареа: 25г/мин
Ударна пареа: 100г/мин
Anti-Calc
Anti-Drip
Spray
Еко функција
Удобна рачка
270мл резервоар за вода
Керамичка плоча
Функција за самочистење
Вертикална пареа

2399 ден.

Нема на залиха

SKU: 198187 Категорија: