5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван за бања ICS 112T 90cm

Димензии:90 x 190 cm
Дебелина на стакло:6 mm

Клуб Цена
10916 ден. 11490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169265 Категории: ,