• 2
  • CHART 112 T-800×800

Параван за бања ICS 112T 90cm

Димензии:90 x 190 cm
Дебелина на стакло:6 mm

11490 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169265 Категорија: