• 1698
  • 169232
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш параван ICS 116/80 Sahara

Димензии:80x200cm
Дебелина на стакло:8 mm
Боја:Злато

Клуб Цена
9441 ден. 10490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169232 Категории: ,