5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш паравани ICS 116/90

Димензии:90x200cm
Дебелина на стакло:8 mm
Боја:злато

Клуб Цена
10440 ден. 10990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169233 Категории: ,