12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Основен сет рачни алати

Сет од рачни алати:
2х комфорни лопатки
Ножици за кроење
Градинарски нараквици

Клуб Цена
1307 ден. 1485 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство