• 145
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Основен сет рачни алати

Сет од рачни алати:
2х комфорни лопатки
Ножици за кроење
Градинарски нараквици

Клуб Цена
1307 ден. 1485 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство