• 167
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аголна спојка

Ширина на отвор : ½’’

Аголниот конектор за славина GARDENA овозможува поврзување на цревото со чешмата без да го виткате. Водата секогаш може да тече непречено а цревото не се оштетува.

Клуб Цена
328 ден. 365 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство