• 165
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кружна спојка

Ширина на отвор : ½’’

Клуб Цена
410 ден. 455 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство