• img05-05-2020_034934_86830
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спојка за црево

Ширина на отовр : ½’’
Ширина на отвор за чешма : 13 mm , 15 mm

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство