• 169226

Огледало за бања LCD ICL 1498

Екран на допир
Големина: 60×60 cm
Хоризонтално / вертикално поставување

8299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169226 Категорија: