• 172068
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало за бања 89 – 65х80cm

Димензии:65×80 cm

Клуб Цена
1701 ден. 1890 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172068 Категории: ,