• 172074
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало за бања LED ICL 1596

Екран на допир
Козметичко огледало
Димензии: 60×80 cm

Клуб Цена
6651 ден. 7390 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172074 Категории: ,