• 180323
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож универзален 14.5cm 92609

Материјал:инокс
Должина:14.5cm

Клуб Цена
224 ден. 249 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180323 Категории: ,