• 197232
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Метро 7.5M

Димензии: 7.5mx16mm
Пластична лента ABS со заклучување

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

На залиха

SKU: 197232 Категории: ,