5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Tempo 80cm Антрацит

Димензии на долен дел:80x45x52 cm
Мијалник: Порцеланска керамика
Димензии на горен дел:80x77x16 cm
Огледало со единечна врата

Клуб Цена
15190 ден. 15990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185708 Категории: ,