5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Napoli 85cm Dorado

Димензии на долен дел:85x45x52 cm
Со две врати
Мијалник: Порцеланска керамика
Димензии на горен дел:80x70x16cm
(LED огледало со кабинет со две врати)

Клуб Цена
18990 ден. 19990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185712 Категории: ,