• hgjfhgh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Napoli 85cm Dorado

Димензии на долен дел:85x45x52 cm
Со две врати
Мијалник: Порцеланска керамика
Димензии на горен дел:80x70x16cm
(LED огледало со кабинет со две врати)

Клуб Цена
19791 ден. 21990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185712 Категории: ,