• f
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Meбел за бања ICG 6028W

Боја:бела
Димензии(ДxВxШ):52 x 80 x 60 cm

Клуб Цена
15291 ден. 16990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160320 Категории: ,