• 321

Мебел за бања ICA 2519 (Дафни)

Две врати
Шарки со мек механизам за затворање
Отпорен на вода и влага
Материјал:ПВЦ
Димензии: 25 x 120 x 18

7590 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169321 Категорија: