5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања ICA 2519 (Дафни)

Две врати
Шарки со мек механизам за затворање
Отпорен на вода и влага
Материјал:ПВЦ
Димензии: 25 x 120 x 18

Клуб Цена
7210 ден. 7590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169321 Категории: ,