• 182733
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Истанбул 65-Антрацит

Димензии: 65x170cm

Клуб Цена
6741 ден. 7490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182733 Категории: ,