• 177043
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Selen Црвен 80

Димензија: 80x 62x 46cm
Пакување:Сет елемент, мијалник и огледало

Клуб Цена
11691 ден. 12990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177043 Категории: ,