5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања ICP 6073 G

Димензии: 60*50*73см
Боја: Сива мат
Со умивалник
*БЕЗ батерија

Клуб Цена
28490 ден. 29990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184881 Категории: ,