5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Meбел за бања (Долен дел) ICP 5542

Димензии(ДxВxШ):42 x 85 x 55 cm
Тип на отворање:Една врата

Клуб Цена
11390 ден. 11990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169555 Категории: ,