• 169322
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Столб за бања 3162 (Карја)

Две врати
Шарки со мек механизам за затворање
Отпорен на вода и влага
ПВЦ материјал
Димензии: 30 x 30 x 162cm

Клуб Цена
10341 ден. 11490 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169322 Категории: ,