5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Столб за бања 3162 (Карја)

Две врати
Шарки со мек механизам за затворање
Отпорен на вода и влага
ПВЦ материјал
Димензии: 30 x 30 x 162cm

Клуб Цена
10916 ден. 11490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169322 Категории: ,