• 662562
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Еkol 10100 – Бел

MDF-медиапан
Лавабо: керамичко
Боја:бела

Клуб Цена
13491 ден. 14990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086867 Категории: ,