5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Ekol 10080

Димезнии: 80x200cm
Горен дел со огледало и шкаф
Долен дел со шкаф

Клуб Цена
13252 ден. 13950 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 035067 Категории: ,