5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Crossy 100cm Бел

Димензии горен дел: 80х70см
Димензии долен дел:47х100см
Материјал:МДФ

Клуб Цена
25640 ден. 26990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185717 Категории: ,